Historia Grzegorza...

Historia Grzegorza - duży ciężar gatunkowy

19 listopada 2019
Cześć! Chciałabym podzielić się z wami moją przygodą z Wellness Life+ ES. Wszystko zaczęło się z babskiej zazdrości a raczej podziwu dla mojej koleżanki i dlatego jak zmieniła się po
15 listopada 2019
Mam na imię Amelia. Po przybraniu na wadze 30 kg w ciąży usiłowałam schudnąć przez okres 4 lat. Bezskutecznie. Nie udało mi się wrócić do wagi sprzed ciąży pomimo tego,
07 listopada 2019
Chciałbym opowiedzieć o moim życiu przed programem Welness life + edycja specjalna Miałem sporo problemów zdrowotnych zaczynając od nadciśnienia, a kończąc na cukrzycy typu 2 ale także jakiekolwiek aktywności fizyczne
29 sierpnia 2019
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta. W każdym
07 listopada 2019

Chciałbym opowiedzieć o moim życiu przed programem Welness life + edycja specjalna Miałem sporo problemów zdrowotnych zaczynając od nadciśnienia, a kończąc na cukrzycy typu 2 ale także jakiekolwiek aktywności fizyczne sprawiały mi wiele trudu i wysiłku.

 

Dla mojego organizmu wyzwaniem było nawet wejście na 1 piętro w bloku w którym mieszkałem, kończyło się ono zadyszką i łomotaniem serca. Miałem tez wiele nieudanych początków w różnego rodzaju dietach, zaczynając od dietetyków a kończąc na dietach poleconych przez znajomych czy też znalezionych w Internecie. Na tym wszystkim cierpiało moje samopoczucie psychiczne, nie miałem nawet chęci aby codziennie wstawać z łóżka.

 

Do programu Welness life + edycja specjalna namówiła mnie moja kuzynka i przyjaciółka Małgorzata. Stwierdziłem czemu by nie spróbować przecież i tak gorzej nie będzie. Na samym początku programu trafiłem na przemiłe prowadzące czyli Panią Wiktorię Kogutowicz i Panią Danutę Sławińską jestem bardzo szczęśliwy że trafiłem na tak życzliwe osoby i dzięki nim jestem tu gdzie jestem. Po około 2 tygodniach trzymania się do zasad programu moje samopoczucie fizyczne i psychiczne poprawiło się w dużym stopniu.

 

Zaczynając program 17 czerwca ważyłem 158kg a kończą program po 12 tygodniach udało mi się zgubić aż 36kg a w pasie ubyło mi 20 cm. Tracąc tak wiele kilogramów zacząłem interesować się aktywnościami fizycznymi jazdą na rowerze czy też marszobiegami.

 

Moje życie po programie zmieniło się o 180*. Mogę bez trudu wejść po schodach bez zadyszki, rano wstaję i zastanawiam się co dobrego przyniesie mi nowy dzień, no i zagościł w moim życiu ktoś na kogo nie był bym gotów, jest bardzo miły i wyjątkowy a wabi się Gino.

 

Moim marzeniem jest wystartowanie w triathlonie, a dzięki programowi jestem bliżej mojego marzenia. Jestem żywym przykładem na to, że nieważne z jakiego punktu startujesz, zawsze możesz zmienić swoje życie na lepsze. Dziękuje za możliwość podzielenia się moją historią.

Co robimy?
 

• zmiana nawyków żywieniowych

• wprowadzenie organizmu w stan równowagi

• prowadzenie w Programie WL+ ES

• Certyfikacja Trenerów WL+ ES

Sztuka Wellness

 

 

E-mail: eleonora.sowinska@sztukawellness.pl

Tel: +48 601 92 14 48

Polub nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone 

© Sztuka Wellness

© Eleonora Sowińska