Historia Amelii...

Historia Amelii - powrót do młodego ciała i ducha

19 listopada 2019
Cześć! Chciałabym podzielić się z wami moją przygodą z Wellness Life+ ES. Wszystko zaczęło się z babskiej zazdrości a raczej podziwu dla mojej koleżanki i dlatego jak zmieniła się po
15 listopada 2019
Mam na imię Amelia. Po przybraniu na wadze 30 kg w ciąży usiłowałam schudnąć przez okres 4 lat. Bezskutecznie. Nie udało mi się wrócić do wagi sprzed ciąży pomimo tego,
07 listopada 2019
Chciałbym opowiedzieć o moim życiu przed programem Welness life + edycja specjalna Miałem sporo problemów zdrowotnych zaczynając od nadciśnienia, a kończąc na cukrzycy typu 2 ale także jakiekolwiek aktywności fizyczne
29 sierpnia 2019
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta. W każdym
15 listopada 2019

Mam na imię Amelia. Po przybraniu na wadze 30 kg w ciąży usiłowałam schudnąć przez okres 4 lat. Bezskutecznie. Nie udało mi się wrócić do wagi sprzed ciąży pomimo tego, że biegałam po 10 km dziennie oraz dużo ćwiczyłam. Mój sposób żywienia oparty był na produktach glutenowych, cukrze oraz nabiale. Waga stała w miejscu, a ja jadłam mało.

 

Poddałam się. Nie czułam się dobrze w swoim ciele. Czułam się w nim obco ( cellulit , sucha skóra pozbawiona życia, nadmiar tkanki tłuszczowej).

 

Niestety moje samopoczucie było takie jak moje ciało. Beznadziejne.
 

Codziennie walczyłam rano żeby wstać z łóżka i obudzić się. Jednocześnie dowiedziałam się z wyników badań, że to co nie pozwala mi schudnąć to insulinooporność.

 

Przebudzenie

 

Przebudzenie nastąpiło, kiedy wkroczyłam na drogę programu Wellness Life + ES, dzięki Małgorzacie Hondo.

To jest kobieta, której zaufałam. Uwierzyłam w program Wellness Life+ ES. Tydzień po tygodniu realizowałam zalecenia, trzymałam się wszystkich wytycznych żywieniowych i ćwiczyłam. Moje błędy były od razu wychwytywane i zostałam przeprowadzona przez program w umiejętny sposób . Zaufanie drugiemu człowiekowi to połowa sukcesu.  Reszta to to moja otwartość, chęć do działania oraz konsekwencja.

 

Korzyści

 

Schudłam 15 kg, ale to nie waga jest moją miarą.

Miarą jest samopoczucie, które jest zdecydowanie lepsze oraz mój wygląd, z którego jestem zadowolona. Nastąpiła też zmiana w sposobie myślenia i rozjaśnienie umysłu poprzez łatwiejsze zapamiętywanie oraz szybsze uczenie się.

 

  • Już nie jestem ospała i zmęczona, a z łóżka wstaje w 5 minut .
  • Mój wiek metaboliczny sprzed programu to 42 lata, teraz 24 lata.
  • Czuje się jakbym odzyskała swoje życie na nowo.
     

Kolejne kroki?

Przede mną stabilizacja I kontynuacja tego na co zapracowałam.

Pragnę być częścią firmy Oriflame i wspólnie z innymi budować ją dla innych ludzi, którzy mają taki sam problem jak ja miałam. Teraz chce pomagać ludziom i zmieniać ich życie na lepsze, bo jest ono jedno i należy przeżyć je jak najlepiej . Nasze zdrowie, nasze samopoczucie oraz wygląd to nagroda za to jak żyjemy. 

 

Mamy do tego prawo, aby realizować plany i marzenia bez żadnych ograniczeń.

 

Dlatego już wkrótce będę Trenerką Programu Wellness Life + ES i chętnie pomogę każdemu, kto tak jak ja ma marzenia !!!

 

(red. Amelia dnia 11.11.2019 uzyskała Certyfikat Trenera WL+ ES i możecie ją odnaleźć na stronie: 
https://sztukawellness.pl/edycja-specjalna---certyfikowani-trenerzy )

Co robimy?
 

• zmiana nawyków żywieniowych

• wprowadzenie organizmu w stan równowagi

• prowadzenie w Programie WL+ ES

• Certyfikacja Trenerów WL+ ES

Sztuka Wellness

 

 

E-mail: eleonora.sowinska@sztukawellness.pl

Tel: +48 601 92 14 48

Polub nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone 

© Sztuka Wellness

© Eleonora Sowińska