Stefania Przygodzka 

 

 

 

01 stycznia 2019

Historia Trenera z Programem WL+ ES:

 

„Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku”

 

O MNIE:

Nazywam się Stefania Przygodzka. Z wykształcenia jestem technologiem żywienia. Od 2016 roku jestem także Trenerem programu Wellness+ES. Interesuję się psychologią, lubię górskie wędrówki i spacery nad morzem. Odczuwam dużą radość przebywając wśród ludzi, a jeszcze większą gdy mogę im w jakiś sposób pomóc.

 

MOJE ŻYCIE PRZED PROGRAMEM:

Moja historia z odchudzaniem zaczęła się bardzo dawno, ponad 20 lat temu. Odkąd pamiętam zmagałam się z nadwagą, żyłam od diety do diety. Bywały miesiące kiedy jadłam bardzo mało, miałam dużo ruchu, jednak moja waga nie ulegała zmianie. Poza tym towarzyszył mi brak energii, słaby nastrój, depresja. Zawsze zimą miałam problemy z zatokami, brałam mnóstwo antybiotyków. Z kolei wiosną cierpiałam na liczne alergie. Zakupy bywały dla mnie stresujące, nigdy nie mogłam kupić ubrań, które mi się podobały, gdyż zwyczajnie nie mieściłam się w nie.

 

 

 

DECYZJA I DROGA DO CELU

Mimo wielu prób, aby schudnąć i zmienić nawyki żywieniowe, gdy dowiedziałam się o programie WL+ES, nie było dla mnie oczywiste że do niego przystąpię. Byłam już zmęczona ciągłymi dietami, poza tym ciągle odkładałam decyzję, żadna pora nie była odpowiednia a to święta, imieniny, Nowy Rok...

13 marca 2016 roku podjęłam decyzję, że przystąpię do programu. Początki nie były dla mnie łatwe, ale świadomość że przez program przeprowadza mnie Trener Eleonora, której bardzo zaufałam dodawała mi siły. Z każdym dniem czułam się coraz lepiej, znikały moje problemy i traciłam kilogramy.
 

MOJE ŻYCIE PO PROGRAMIE I OBECNIE:

Po przejściu przez program moje życie zmieniło się w niewyobrażalnym stopniu. Zapomniałam o problemach z brakiem energii, nadwadze, stresie związanym z kupowaniem ubrań. Dolegliwości zdrowotne odeszły w niepamięć. Schudłam 12kg, więc czuję się lżejsza i jestem bardziej pewna siebie. Odkryłam nowe hobby, jakim jest jazda na nartach. Zdrowe nawyki, których nauczyłam się w programie stosuję do dziś.

 

 

ZAPRASZAM CIĘ DO PRZYSTĄPIENIA DO PROGRAMU, NAWET JEŚLI (PODOBNIE JAK JA NA POCZĄTKU) MASZ WĄTPLIWOŚCI, NA PEWNO NIE POŻAŁUJESZ TEJ DECYZJI!

 

Stefania

 

Co robimy?
 

• zmiana nawyków żywieniowych

• wprowadzenie organizmu w stan równowagi

• prowadzenie w Programie WL+ ES

• Certyfikacja Trenerów WL+ ES

Sztuka Wellness

 

 

E-mail: eleonora.sowinska@sztukawellness.pl

Tel: +48 601 92 14 48

Polub nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone 

© Sztuka Wellness

© Eleonora Sowińska