Patrycja Niedbalska

 

 

 

 

 

01 stycznia 2016

Strona indywidualna trenera: www.dobrostanbypati.pl 

 

Moja historia: 

 

 

A CO TU POPRAWIAĆ?

Moja historia Wellness. Długo myślałam, że u mnie zdrowotnie nie ma czego poprawiać. Należałam do tej grupy osób, o których mówi się: nie ma wskazań :) Przeziębienia, infekcje, urazy mimo uprawiania sportu- to nie moje kłopoty. Jestem fanką świadomych wyborów i poszukiwania „lepszych opcji”.

Gdy dowiedziałam się, że Eleonora Sowińska (prywatnie moja Ciocia), szuka dla siebie nowych ścieżek do lepszego zdrowia, szybko się przyłączyłam.

 

DROGA

Studiowanie nowych materiałów, szkolenia, szukanie rzetelnych źródeł informacji...nie było widać końca, jak i nic nie zapowiadało końca naszych rozmów z moim ulubionym pytaniem na czele: „no to jak to w końcu jest?” :)

Najpierw sprawdzam na sobie, nim polecę coś komuś. Więc.. raz, dwa weszłam na drogę zmian. Zrobiłam co trzeba, zaciskałam zęby w trudnych momentach i jedno było pewne - przetrwam.

 

CZY BYŁO WARTO?

Czy było warto? Okazało się, że dopóki nie miałam porównania „przed i po” nie doceniałam swojego organizmu. Ucieszyłam się bardzo, gdyż nigdy wcześniej nie miałam takiej lekkości brzucha. Znajomi, którzy dawno mnie nie widzieli pytali czy planuję zniknąć. Nie sądziłam że po 40 roku życia będę nosić najmniejsze rozmiary ubrań (w dorosłym życiu) ;). Ustąpiły drobne problemy trawienne, bo zlokalizowałam co mi szkodzi. Pozbyłam się alergii na słońce i ciągłego kataru bez znajomej przyczyny, choć wcześniej wydawało mi się, że te przypadłości wpisane są w moje DNA. Poziom energii i jasność myślenia zaskoczyły mnie nowa jakością oraz...nigdy wcześniej nie miałam takich białych białek oczu ;) Ważnym skutkiem mojej zmiany jest fakt, że moja najbliższa rodzina też jest Wellness!

 

PODAWANIE DALEJ

Wniosek wspólny mam jeden: czym innym są zdrowe nawyki niż te, o których „się mówi”. Myślałam, nie jestem dobrym przykładem by rekomendować Program WL+ES, będąc okazem zdrowia, kto mi uwierzy, że komuś w potrzebie pomoże? Później, myślałam skoro mnie, sumy rezultatów tych zmian, tak rzuciły się w oczy ;), to jaki spektakularny efekt będą mieli ludzie, którzy mają poważne problemy zdrowotne! Z tą myślą zaczęłam pomagać innym :) Loniu- dziękuję za Twoje drążenie tematu i zebranie wszystkiego w Program WL+ES, który odmienia ludziom życie :)

 

Kilka słów o Trenerze (za: www.dobrostanbypati.pl):

Kim jestem? Jestem urzeczywistnieniem swoich własnych przekonań 🙂

Przez swoje dotychczasowe życie, raczej więcej słucham niż mówię. Kształtuję poglądy we wszystkich ważnych dziedzinach życia tak, bym mogła za nimi stanąć murem. Wychodzenie ze strefy komfortu, odkąd zrozumiałam, że jest dla mnie nauką, dało mi wewnętrzną moc, która obfituje codziennie w optymistyczne poczucie wpływu.

 

Mam wykształcenie pedagogiczne i trenerskie. Jestem sportowcem na długoletniej emeryturze. Od czasu gdy tylko porzuciłam myśl o policji detektywistycznej, kiedy uznałam, że brak mi talentu muzycznego, a do Formuły 1 nie da się trenować w wesołym miasteczku….odkąd okiełznałam swoje fantazje, zawsze chciałam uczyć. Uczyłam więc najpierw dzieci, potem młodzież, a teraz dorosłych. Uczę dorosłych powrotu do życiowej formy pomimo wieku, włączonych chorób przewlekłych, innych obciążeń oraz niemożności. Jestem Trenerem Programu Wellness Life + Edycja Specjalna. O tym, w zakładce o Programie.

 

Jestem mamą i żoną, przyjacielem dla wybranych 🙂 Lubię ludzi, dlatego jestem w ciągłej gotowości do budowania z nimi relacji.

 

Odkąd pamiętam, lubię ruch. Pokochałam narty od pierwszego założenia „nibynartek” typu „śnieżka”. To mój sposób by poczuć  ten pożądany stan „tu i teraz”. Kiedyś, uprawiałam sport zespołowy. Od niedawna pokochałam góry bez śniegu.

Co robimy?
 

• zmiana nawyków żywieniowych

• wprowadzenie organizmu w stan równowagi

• prowadzenie w Programie WL+ ES

• Certyfikacja Trenerów WL+ ES

Sztuka Wellness

 

 

E-mail: eleonora.sowinska@sztukawellness.pl

Tel: +48 601 92 14 48

Polub nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone 

© Sztuka Wellness

© Eleonora Sowińska