Patrycja Furgalińska 

 

 

28 listopada 2019

Historia Trenera z Programem WL+ ES:

 

phi, PO CO?
„Ty wchodzisz w Program?� Po co? Jesteś szczupła …” słyszałam, gdy podjęłam decyzję.„Tak wchodzę … „Miałam co najmniej kilka powodów: chęć zmiany nawyków żywieniowych, nadużywanie cukru, poprawa kondycji i zdrowia, poprawa kondycji skóry… Program Wellness Life+ ES nie jest dietą cud, żadnym odchudzaniem. To 12 tygodni, dzięki którym dokonuje się zmian na całe życie i z takim założeniem weszłam. Schudnąć czy poprawić kondycję można na różne sposoby.

CZEGO SIĘ PODJĘŁAM?
Natomiast zadbać o sylwetkę, zdrowie oraz zająć się sobą w 12 obszarach zdrowia równocześnie? To już wyczyn, którego dokonujemy w Programie. To czas, w którym dotykamy każdej ważnej sfery zdrowia opierając się o 4 filary zdrowego stylu życia.Codzienne wsparcie mojej prowadzącej Patrycji Niedbalskiej było bezcenne. Grupa wsparcia na fb i możliwość zobaczenia efektów i porozmawiania z osobami, które już dokonały zmian w 12 tygodni, bardzo pomagały. XXI wiek to niełatwe czasy dla naszych organizmów. Świadoma małej ilości wartości odżywczych w dzisiejszym pożywieniu, każdego dnia uzupełniam niedobory, sięgając po przebadane klinicznie suplementy z najwyższej półki. Nauczyłam się też prawidłowo zaczynać każdy dzień. Rozruch i odpowiednie śniadanie to podstawa.

 

PRZYSZŁOŚĆ?

Tuż po Programie dowiedziałam się, że drugi raz zostanę mamą. Miałam cudownie przygotowany organizm, by dać dziecku to, co najlepsze i sama dobrze się czuć. W ciąży trzymałam się zasad z 12 tygodni. Efekty? Tydzień po narodzinach mojej córki, gdy weszłam na wagę okazało się, że moja masa ciała powróciła do tej sprzed ciąży Włosy nie wypadały, nie łamały się paznokcie. Rozstępy, cellulit? Brak! Na wprowadzeniu zdrowych nawyków skorzystali wszyscy domownicy. Dzisiaj jestem dumnym Trenerem Programu Wellness Life + ES. To już dla mnie styl życia. Podaję dalej innym, którzy potrzebują zmian, będąc członkiem zespołu Dobrostan by Pati!

Co robimy?
 

• zmiana nawyków żywieniowych

• wprowadzenie organizmu w stan równowagi

• prowadzenie w Programie WL+ ES

• Certyfikacja Trenerów WL+ ES

Sztuka Wellness

 

 

E-mail: eleonora.sowinska@sztukawellness.pl

Tel: +48 601 92 14 48

Polub nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone 

© Sztuka Wellness

© Eleonora Sowińska