Monika Nalepa 

 

 

 

 

 

28 listopada 2019

Historia Ternera WL+ ES w Programie:

 

PRZECIEŻ JESTEM TAKA ZDROWA?!

Moja przygoda z Programem, rozpoczęła się na początku września 2018 roku. Zawsze myślałam, że zdrowo się odżywiam, bo czytałam dużo na ten temat, bo zwracałam uwagę na etykiety produktów w sklepie, piłam dużo wody, dbałam o ilość posiłków w ciągu dnia. To było za mało! Moja waga stała w miejscu, mój brzuch napompowany jak balon był coraz większy, ciężko było go już ukryć pod większymi bluzkami. Trud życia codziennego dobijał mnie tak, że na nic nie miałam ochoty, powodował że budziłam się w nocy po kilka razy, po przebudzeniu rano byłam już zmęczona. Ciężko było z wysiłkiem fizycznym jakimkolwiek. Po trzymaniu się planu zdrowych posiłków w ciągu dnia, wieczór kończył się pojemnikiem lodów. To była dla mnie nagroda w trudne dni, bo od czasu do czasu nie zaszkodzi.

PIERWSZE KROKI

Zaproszono mnie na spotkanie Wellness Party. To był strzał w dziesiątkę!!! Odzyskałam nadzieję i wiarę w swoje lepsze samopoczucie, że pozbedę się nadmiaru kilogramów. W Programie nie było łatwo, szukałam wymówek dla porannego rozruchu i nie tylko... bez Patrycji Furgalińskiej, bez jej pomocy i wsparcia nie dałbym rady.Poczułam się lżej, gdy odzyskałam energię i chęć do życia, wrócił dobry głęboki sen, poranne rozruchy są dla mnie przyjemnością. Poczułam się świetnie i nie wiedziałam o tym, że tak właśnie można się czuć.

 

ZMIANA nie tylko na zdrowe ciało

Teraz każdy problem można rozwiązać z uśmiechem i pozytywną energią. Cieszę się z codziennych małych i dużych zwycięstw. Nauczyłam się jak jeść, żeby czerpać energię właśnie z jedzenia, umiem też komponować posiłki nie tylko dla Siebie, ale i dla rodziny.Nie potrzebuje już nagród w postaci słodyczy, codziennie budzę się rześka, pełna energii! Program Wellness Life + Edycja Specjalna, zmienił moje życie na lepsze i jest to niesamowite, że w trzy miesiące dostałam świetną naukę zdrowego stylu życia!Teraz chce pomagać, inspirować i uczyć innych ludzi do zmian w swoim życiu.

Co robimy?
 

• zmiana nawyków żywieniowych

• wprowadzenie organizmu w stan równowagi

• prowadzenie w Programie WL+ ES

• Certyfikacja Trenerów WL+ ES

Sztuka Wellness

 

 

E-mail: eleonora.sowinska@sztukawellness.pl

Tel: +48 601 92 14 48

Polub nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone 

© Sztuka Wellness

© Eleonora Sowińska