Krystyna Kudaj 

06 grudnia 2019

Kilka słów o trenerze:

 

"Jestem na emeryturze i cieszę się, że wreszcie mogę robić to co lubię. Sprawy zdrowego żywienia i zdrowego stylu życia zawsze były mi bardzo bliskie, a teraz stały się moją pasją. Postanowiłam więc zostać Trenerem Wellness Life+ Edycja Specjalna, aby pomagać innym, tym którzy tego potrzebują i chcą." 

 

Historia Trenera z Programem WL+ ES:

 

PIERWSZE KROKI

Mam na imię Krystyna. Przez Program WL+ES zostałam przeprowadzona 2,5 roku temu przez Stefanię Przygodzką Certyfikowanego Trenera WL+ES. Efekty programu były widoczne na Stefanii, więc nie musiała mnie długo namawiać. Nigdy nie miałam dużej nadwagi, ale przede wszystkim zależało mi na poprawie mojego zdrowia i samopoczucia.

 

JAKI BAGAŻ?

Miałam alergię, złą przemianę materii i nic mi się nie chciało. Systematycznie chodziłam do dermatologa, gdyż miałam problemy ze skórą. Byłam uzależniona od słodyczy. Nie wyobrażałam sobie kawy bez „czegoś słodkiego”. Po obiedzie byłam ociężała i najczęściej ucinałam sobie drzemkę. Potrafiłam nawet zasnąć w fotelu. Powiedziałam sobie dość tego, trzeba coś z tym w końcu zrobić. I wtedy Stefania zaproponowała mi wejście w program WL+ES, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Nie zawsze było łatwo.

 

DROGA WARTA ZMIANY

W czasie programu pracowałam na etacie, więc moja przemiana odbywała się na oczach koleżanek i kolegów z pracy. Mówili mi ok, dobrze wyglądasz , ale daj już sobie z tym spokój. To samo było w rodzinie. Gdy nadeszły Święta…, mimo pokus i obfitości potraw dałam radę i trzymałam się ściśle zasad programu. W takich momentach dużym wsparciem był dla mnie mój Trener.Zawsze z niecierpliwością czekałam na zalecenia kolejnego tygodnia, kiedy pojawią się moje ulubione potrawy. I tak z tygodnia na tydzień szłam przestrzegając zasad. Miałam coraz więcej energii i coraz mniej centymetrów w obwodach.

 

EFEKTY

Efekty po programie przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Moje zdrowie i samopoczucie znacznie się poprawiły. Mam więcej energii i sił witalnych. Nie potrzebuję już drzemki w ciągu dnia. Poprawiła się moja cera, trawienie i ogólne samopoczucie. Nie biorę już tabletek na alergię i nie potrzebuję już wizyt u dermatologa. Z rozmiaru 42 zeszłam do 36. Polubiłam zakupy w sklepach odzieżowych, bo wszystko na mnie dobrze leżało. Dzięki programowi stałam się silniejsza i bardziej pewna siebie. Potrafię walczyć ze swoimi słabościami. Obok cukierni przechodzę teraz obojętnie, a wyroby cukiernicze traktuję jak dzieła sztuki. Okazuje się, że na zmiany nigdy nie jest za późno.

Co robimy?
 

• zmiana nawyków żywieniowych

• wprowadzenie organizmu w stan równowagi

• prowadzenie w Programie WL+ ES

• Certyfikacja Trenerów WL+ ES

Sztuka Wellness

 

 

E-mail: eleonora.sowinska@sztukawellness.pl

Tel: +48 601 92 14 48

Polub nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone 

© Sztuka Wellness

© Eleonora Sowińska