Elżbieta Kacperek 

 

 

01 stycznia 2016

Historia Trenera z Programem WL+ ES:

 

PIERWSZY STOPIEŃ DO...ZDROWIA

 

Do Programu Wellness Life+ES przystąpiłam bardziej z ciekawości niż dla konkretnego powodu. Wraz z innymi liderami w grupie Oriflame, obserwowałam Programowiczkę "ZERO" - Anię Napieałę. Na poniedziałkowych spotkaniach liderskich, z tygodnia na tydzień, widziałam jak Ania bardzo się zmienia. Oczywiście szczuplała ale jednocześnie zmieniała się jej sylwetka i skóra - po prostu młodniała 😊PRZED przystąpieniem do Programu fatalnie spałam, weszłam w okres menopauzalny i zupełnie sobie z tym nie radziłam, właściwie już miałam depresję... Kiedy po ok 8 tyg (tyle musiałyśmy czekać 😊) autor Programu WL+ ES, Eleonora Sowińska, złożyła nam propozycję przystąpienia do Programu, bez wahania powiedziałam – wchodzę  w TO.

 

DOBRE DROGOWSKAZY = NOWA DROGA

     W TRAKCIE byłam bardzo zdyscyplinowana. Rozpoczęłam drogę zmiany nawyków, regulacji snu, właściwego odżywiania, które oparłam o produkty z własnego gospodarstwa i okolic. Dodatkowo zaczęłam przyjmować suplementy i to dla mnie w Programie było zupełnie czymś nowym i odkrywczym. Wprowadziłam rozruch poranny i dodatkowe aktywności.

W międzyczasie intensywnie się szkoliłam. Brałam udział w kongresach, konferencjach, kursach, szkoleniach poświęconych dietetyce, dietoterapii aby w końcu otrzymać certyfikat Trenera Programu Wellness Life+ES

      CO ZYSKAŁAM? Pozbyłam się notorycznych migren. Wstaję wcześnie rano z energią , którą mam do wieczora. Nareszcie nie wypadają mi włosy, nawet odważyłam się je zapuścić. Przed wejściem do programu właściwie moje wyniki, które pokazał analizator składu ciała, były dobre, BMI prawidłowe (to wiadomość dla osób, które są szczupłe i zadają sobie pytanie, „czy dla nich jest ten program?”)ale moje samopoczucie było fatalne. Zgubiłam 11 kg , zyskałam figurę licealistki 😊

 

EFEKT MOTYLA - jedna sytuacja, lawina zmian

        PO Programie gross osób z mojego otoczenia zauważyło moją pozytywną zmianę:bliscy, znajomi, klubowicze mojej struktury. Wielu z nich miałam przyjemność poprowadzić w Programie WL+ES jako trener programu.

       OBECNIE po 6 latach śmiem twierdzić ,że dzięki zmianom ,które rekomendujemy w obszarze 4 filarów zdrowego stylu życia , jestem w świetnej formie psychicznej i fizycznej. Mam ogromną chęć na dalsze życie, podróże bliskie i dalekie a całym dobrem, które otrzymałam od twórczyni Programu Eleonory, chętnie podzielę się z każdym. Serdecznie dziękuję wszystkim trenerkom i trenerom za wsparcie i bycie razem.
 

Jako Trener WL+ ES prowadzę grupę FB "Życie w Stylu Wellness", gdzie zbieramy się wspierając się nawzajem w wyborze nowych, lepszych nawyków i drodze do zdrowia. Zapraszam!

-Elżbieta Kacperek

Co robimy?
 

• zmiana nawyków żywieniowych

• wprowadzenie organizmu w stan równowagi

• prowadzenie w Programie WL+ ES

• Certyfikacja Trenerów WL+ ES

Sztuka Wellness

 

 

E-mail: eleonora.sowinska@sztukawellness.pl

Tel: +48 601 92 14 48

Polub nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone 

© Sztuka Wellness

© Eleonora Sowińska