Dorota Muńska 

 

 

 

06 grudnia 2019

Historia Trenera z Programem WL+ ES:

 

Produkty Wellness by Oriflame towarzyszyły mi od początku przystąpienia do klubu Oriflame w 2012 r. Powoli zaczęłam je stosować. Do programu przystąpiłam w grudniu 2015 roku, głównie ze względu na brak skutecznego leczenia wielu moich zmagań zdrowotnych i coraz gorsze wyniki badań. To była główna przyczyna, która wpłynęła na podjęcie natychmiastowej decyzji o przystąpieniu do programu - koniec listopada 2015 r. zdecydowane pogorszenie wyników – i już 4 grudnia – pierwszy dzień programu 😊.

PROBLEMY

Leczyłam się już długo na nadciśnienie, osteoporozę, zwyrodnienie kręgosłupa, byłam stałym pacjentem ginekologa, dermatologa, gastroenterologa, nefrologa, neurologa. Dokuczały mi hemoroidy, chrapanie nocne. W wieku 20 lat zdiagnozowano u mnie chorobę o nazwie miotonia – dziedziczna choroba, która według lekarzy specjalistów jest nieuleczalna a objawy można łagodzić jedynie poprzez przyjmowanie leków. Ciągłe wizyty u specjalistów, zapisywanie leków, rehabilitacje a poprawy i tak nie było widać.

Program zmienił wszystko – oczywiście na lepsze. Po programie podstawowe wyniki, które były niewłaściwe, a które miały wpływ na moje złe samopoczucie wróciły do normy. Lata leczenia specjalistycznego nie przyniosło takich pozytywnych efektów jak program 😊. Powoli też wszystkie zdiagnozowane choroby zaczęły ustępować – np. uregulowane ciśnienie i odstawienie leków (które miałam przyjmować do końca życia 😊), osteoporoza cofnęła się w obszar osteopenii.
 

Ciekawą rzeczą jest to, że organizm cały czas pozytywnie mnie zaskakuje np. zwiększoną wydolnością, sprawnością i to jest super. Spokojny sen, bez chrapania uciążliwego dla mnie, a szczególnie dla męża 😊. Pozbycie się częstych bólów głowy (systematycznie zawsze w czasie miesiączkowania – garść leków przeciwbólowych na przetrwanie, albo urlop). Pożegnanie z uciążliwymi objawami miotonii - choroby zakwalifikowanej przez lekarzy neurologów jako genetyczna, która zniknęła😊.

 

Równie cenne zmiany budujące pewność siebie, to te widoczne od razu - poprawa wyglądu skóry, waga z wieku młodzieńczego 😊, powrót do noszenia pasków (pojawiła się talia, o której zapomniałam😊, młodszy organizm o minimum 15 lat, zmiana całej sylwetki ciała, większa energia i sprawność.

Pozytywne jest też to, że zmieniłam swoje nawyki dotychczasowe na takie, które wspierają moje zdrowie i wpływają na dobre samopoczucie. Oczywiście wszystko to zadziało się przy pomocy  naszych wspaniałych ludzi - bo tu nie jesteśmy sami - wspólnie się wspieramy i pomagamy. Zyskałam uśmiech na twarzy i radość w sercu – już wiem jak żyć, aby sobie nie szkodzić. Nauczyłam się rzeczy, takich niby oczywistych jak picie wody, a jednocześnie tak mocno wpływających na to, aby organizm dobrze pracował i służył nam wiele lat.

PODAWANIE DALEJ...

Takim osobistym sukcesem (już kolejnym 😊) jest też to, że do programu przystąpił mój mąż i już jako trener pomagałam mu w jego realizacji. Sukces wielki, bo teraz razem idziemy tą dobrą, jasną drogą i cieszymy się wspólnym życiem w zdrowiu, z wielką energią patrząc pozytywnie w przyszłość. Wiele innych osób, mi bardzo bliskich, również przeszły program, są w drodze do zmiany dobrych nawyków i jest nas coraz więcej, i to jest wspaniały efekt „uboczny”.

Uważam, że decyzja zrealizowania programu WellnessLife+ES była jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. To co osiągnęłam w krótkim okresie czasu odnośnie poprawy zdrowia, samopoczucia, energii i sylwetki to jest cud. A nauka podczas programu - jak stosować cztery główne filary programu i sobie nie szkodzić w przyszłości - pomaga cały czas w utrzymywaniu zdrowia na wysokim poziomie. Daje także niesamowitą energię i radość życia.
 

Teraz jako trener programu Wellness Life+ES pomagam innym osobom, aby tak jak ja mogły odzyskać zdrowie, energię i cieszyć się życiem.

Co robimy?
 

• zmiana nawyków żywieniowych

• wprowadzenie organizmu w stan równowagi

• prowadzenie w Programie WL+ ES

• Certyfikacja Trenerów WL+ ES

Sztuka Wellness

 

 

E-mail: eleonora.sowinska@sztukawellness.pl

Tel: +48 601 92 14 48

Polub nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone 

© Sztuka Wellness

© Eleonora Sowińska