Agnieszka Kulis

 

 

01 stycznia 2016

Historia Trenera z Programem WL+ ES:

 

 

Program WL+ Edycja Specjalna mogę nazwać wielką życiową zmianą. Co ciekawe, gdy przystąpiłam do Programu, uważałam się za osobę zdrową. Jedynym obszarem, który chciałam zmienić, była aktywność fizyczna. A raczej jej prawie kompletny brak. Jeśli chodzi o nawyki dietetyczne, myślałam że mogę jeść „wszystko”. Dziś wiem, że to nie była prawda.

 

Wiem także, że mimo Hashimoto mogę być sprawna fizycznie i aktywna. Energia mnie nie opuszcza od rana do wieczora i nie potrzebuję drzemki po posiłkach. Jestem fanką jogi, ćwiczeń izometrycznych i rozciągających. Chodzę na spacery, morsuję... Rozkochałam się w aromaterapii.

 

Moja zmiana w sposobie odżywiania i stylu życia „przeniosła się” również na moją rodzinę. Zdrowo się odżywiamy, czytamy etykiety i staramy się żyć aktywnie, z uważnością na swoje limity i potrzeby. Po prostu dbamy o siebie w sposób holistyczny.

 

Dzisiaj mogę śmiało powiedzieć, że zdrowy tryb życia to moja pasja. Zgłębiam tajniki funkcjonowania ludzkiego organizmu,  metabolizmu, dietetyki funkcjonalnej. Jestem pasjonatką w tym zakresie, a wiedzę na ten temat zdobywam nie tylko w dostępnych publikacjach, ale również podczas szkoleń, webinariów, konferencji. Daje mi to potrzebne informacje ale i ogromną satysfakcję.

 

Obecnie jestem Trenerką Programu WL+ ES.
Wspomagam ludzi w odzyskaniu witalności i radości życia na www.wellnessplus.pl
Ma to dla mnie głęboki sens i znaczenie.
Bardzo lubię to, co robię.

Co robimy?
 

• zmiana nawyków żywieniowych

• wprowadzenie organizmu w stan równowagi

• prowadzenie w Programie WL+ ES

• Certyfikacja Trenerów WL+ ES

Sztuka Wellness

 

 

E-mail: eleonora.sowinska@sztukawellness.pl

Tel: +48 601 92 14 48

Polub nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone 

© Sztuka Wellness

© Eleonora Sowińska