Wszystkie prawa zastrzeżone 

© Sztuka Wellness

© Eleonora Sowińska

Sztuka Wellness

 

 

E-mail: eleonora.sowinska@sztukawellness.pl

Tel: +48 601 92 14 48

Polub nas na Facebooku

Co robimy?
 

• zmiana nawyków żywieniowych

• wprowadzenie organizmu w stan równowagi

• prowadzenie w Programie WL+ ES

• Certyfikacja Trenerów WL+ ES

Data ważności uprawnień: 30.06.2021

 

Historia Trenera z Programem WL+ ES:

 

DLACZEGO?
W listopadzie 2017 roku kilka miesięcy przed komunią mojej córki postanowiłam się odchudzić. Nie było to moje pierwsze podejście do odchudzania i pamiętałam jak kończyły się wcześniejsze próby. W związku z tym że jestem chora na wrzodziejące zapalenie jelita grubego(colitis ulcerosa) każde moje odchudzanie powodowało pogorszenie mojego zdrowia i samopoczucia. Zdarzało  się nawet,że choroba jelit na tyle się zaostrzała, że trafiałam do szpitala. Leczona wielokrotnie  sterydami (które i tak niewiele pomagały) i innymi lekami o silnym działaniu immunosupresyjnym tyłam i widoczny był efekt jojo. Któregoś pięknego dnia rozmawiając z p. Basią , nauczycielką mojej córki dowiedziałam się o programie, który zmienił  Jej życie . Zdeterminowana postanowiłam spróbować jeszcze raz i umówiłam się z p. Anną Kuncer, by uzyskać więcej informacji o nowym stylu życia, którym jest program Wellness Life + ES

 

Oprócz wcześniej już wspomnianej choroby jestem (a może już byłam) alergiczką. Każdego roku w czerwcu i lipcu przeżywałam koszmar związany z alergią. Katar, zapalenie spojówek nie dawały mi żyć. Oprócz tego dość często zapadałam na choroby górnych dróg oddechowych, walczyłam z bólem gardła i przeziębieniem.

 

POCZĄTKI

Początkowo miał być to klucz do schudnięcia, ale bardzo szybko zorientowałam się, że jest to styl życia, który zbawiennie działa na mój organizm. Przed wejściem do programu byłam wiecznie zmęczona ,brakowało mi energii i siły, natomiast już w trakcie, zauważyłam, że wszystko się zmieniło. Organizm otrzymywał to co potrzebował i tyle ile potrzebował a ja nie chodziłam głodna. Jednym z większych problemów było dla mnie wstawanie rano i chodzenie przed pracą  na  poranny rozruchu. Z czasem jednak i to przestało być trudnością a nawet codzienne ,,spotkania” z przyrodą sprawiały mi radość.

Po kilku tygodniach  ja i moi znajomi zaczęliśmy zauważać  wielkie zmiany, dotyczyły one nie tylko  mojego wyglądu i mojego zdrowia ale też mojego zachowania. Wróciła mi  radość życia i energia, którą ,,zarażałam”innych. Wiele osób chciało czuć się tak dobrze jak ja i weszło w program.

 

ZDROWIE? ODZYSKANE!

W lipcu 2018 r . okazało się się że alergia przestała mi doskwierać. Zaraz po zakończeniu programu rozpoczął się okres pylenia i mogłam przekonać się, że oczyszczony organizm doskonale sobie radzi w tym okresie ku mojej radości i wielkiemu zaskoczeniu. Po 29 latach objawy alergiczne ustąpiły i tak jest do dzisiaj.

Od 3 lat nie wiem co to opryszczka, przeziębienie, ból gardła i ból głowy, tak naprawdę od ukończenia programu nie byłam chora, wzrosła moja odporność i moje wyniki znacznie poprawiły się m.in.  za wysoki cholesterol(ok.290,300) obniżył się i jest obecnie w normie.

Zniknęły również moje wszystkie dolegliwości związane z jelitami i stan ten utrzymuje się do dnia dzisiejszego (wcześniej co roku miałam nawroty choroby, średnio co dwa lata trafiałam do szpitala i z roku na rok było coraz gorzej)


EFEKTY

No i jeszcze jedno czyli to co było powodem mojego przystąpienia do programu czyli mój wygląd.

Moja waga przed programem 63 kg po programie 51 kg

Mój wiek metaboliczny przed 41 po 27 (przy wieku biologicznym 44)

Dużo więcej energii i satysfakcja z tego jak świetnie wyglądam i jak świetnie się czuję. 

17 marca 2021

Przybyslawska Iwona