Wszystkie prawa zastrzeżone 

© Sztuka Wellness

© Eleonora Sowińska

Sztuka Wellness

 

 

E-mail: eleonora.sowinska@sztukawellness.pl

Tel: +48 601 92 14 48

Polub nas na Facebooku

Co robimy?
 

• zmiana nawyków żywieniowych

• wprowadzenie organizmu w stan równowagi

• prowadzenie w Programie WL+ ES

• Certyfikacja Trenerów WL+ ES

Imię i nazwisko trenera: Amelia Celińska

Data ważności uprawnień: 30.12.2021

Moja historia: 
 

Mam na imię Amelia. Po przybraniu na wadze 30 kg w ciąży usiłowałam schudnąć przez okres 4 lat. Bezskutecznie. Nie udało mi się wrócić do wagi sprzed ciąży pomimo tego, że biegałam po 10 km dziennie oraz dużo ćwiczyłam. Mój sposób żywienia oparty był na produktach glutenowych, cukrze oraz nabiale. Waga stała w miejscu, a ja jadłam mało.

 

Poddałam się. Nie czułam się dobrze w swoim ciele. Czułam się w nim obco (cellulit, sucha skóra pozbawiona życia, nadmiar tkanki tłuszczowej).

Niestety moje samopoczucie było takie jak moje ciało. Beznadziejne .

Codziennie walczyłam rano żeby wstać z łóżka i obudzić się. Jednocześnie dowiedziałam się z wyników badań, że to co nie pozwala mi schudnąć to insulinooporność.

Przebudzenie nastąpiło, kiedy wkroczyłam na drogę programu Wellness Life + ES, dzięki Małgorzacie Hondo.


To była kobieta, której zaufałam.

Uwierzyłam w program Wellness Life + ES

 

Tydzień po tygodniu realizowałam zalecenia, trzymałam się wszystkich wytycznych żywieniowych i ćwiczyłam. Moje błędy były od razu wychwytywane i zostałam przeprowadzona przez program w umiejętny sposób.

 

Zaufanie drugiemu człowiekowi to połowa sukcesu. Reszta to to moja otwartość, chęć do działania oraz konsekwencja.

 

Schudłam 15 kg, ale to nie waga jest moją miarą. Miarą jest samopoczucie, które jest zdecydowanie lepsze oraz mój wygląd, z którego jestem zadowolona. Nastąpiła też zmiana w sposobie myślenia i rozjaśnienie umysłu poprzez łatwiejsze zapamiętywanie oraz szybsze uczenie się.

 

Już nie jestem ospała i zmęczona, a z łóżka wstaje w 5 minut :)

Mój wiek metaboliczny sprzed programu to 42 lata,

teraz 24 lata. Czuje się jakbym odzyskała swoje życie na nowo . Przede mną stabilizacja I kontynuacja tego na co zapracowałam.

Pragnę być częścią firmy Oriflame I wspólnie z innymi budować ją dla innych ludzi, którzy mają taki sam problem jak ja miałam . Teraz chce pomagać ludziom i zmieniać ich życie na lepsze, bo jest ono jedno i należy przeżyć je jak najlepiej.

 

Nasze zdrowie, nasze samopoczucie oraz wygląd to nagroda za to jak żyjemy. Mamy do tego prawo, aby realizować plany i marzenia bez żadnych ograniczeń .

07 listopada 2019

Celińska Amelia